Standings can be found online at SAScholastic.com.
Board | White | Result | Black | ||||
100 | Jake Wadle (4.0, 610, Rebecca Creek) | 0 | 1 | Jack Schroeder (5.0, 635, Bill Brown) | |||
101 | Shepherd Aten (4.0, 430, Goodwin-Frazier) | 0 | 1 | Aarnav Penagaluru (4.5, 1038, Hoffman Lane) | |||
102 | Richard Chick (4.0, 461, Seay) | 1 | 0 | Kasen Piel (3.0, 548, Startzville) | |||
103 | Colton Mcginnis (3.0, 440, Hoffman Lane) | 0 | 1 | Asher Lippe (4.0, 603, Clear Spring) | |||
104 | Leland Ward (3.0, 403, Rebecca Creek) | 0 | 1 | Jackson Storm (4.0, 338, Rahe) | |||
105 | Rory Shook (4.0, 302, Oak Creek) | 1 | 0 | Joseph Bautizta (2.5, , Morningside) | |||
106 | Kaine Trask (3.0, 458, Hoffman Lane) | 0 | 1 | Cade Covington (3.5, 320, Rahe) | |||
107 | John Herrera (2.5, 235, Indian Springs) | 0 | 1 | Eric Alvarado (3.5, 445, Specht) | |||
108 | Mason Warner (3.5, 475, Oak Creek) | 1 | 0 | Tegan Jacobson (2.5, 283, Indian Springs) | |||
109 | Westin Moffatt (2.5, , Hoffman Lane) | 0 | 1 | Jackson Niccum (3.0, 411, Bill Brown) | |||
110 | Blake Lindeman (2.0, 181, Morningside) | 0 | 1 | Luke Barber (3.0, 360, Seay) | |||
111 | Jackson Williams (2.0, 204, Rebecca Creek) | 0 | 1 | Dominic Appleby (3.0, 349, Bill Brown) | |||
112 | Caleb Titus (2.5, , Hoffman Lane) | 1/2 | 1/2 | Diego Cano (2.5, 274, Morningside) | |||
113 | Ryan Bendele (3.0, , Morningside) | 1 | 0 | Elijah Hunter (1.5, , Oak Creek) | |||
114 | Ginger Davis (2.5, 266, Goodwin-Frazier) | 1/2 | 1/2 | Frederick Kelemen (2.5, , Hoffman Lane) | |||
115 | Easton Mcginnis (2.5, , Hoffman Lane) | 1/2 | 1/2 | Jonah Harrington (2.5, 269, Oak Creek) | |||
116 | Trinity Harris (3.0, , Morningside) | 1 | 0 | Mackenzie Gibbons (1.5, 228, Oak Creek) | |||
117 | Stella Furrh (1.5, 266, Rahe) | 0 | 1 | Koleson Warner (2.5, 179, Oak Creek) | |||
118 | Reagan Duplissey (1.5, 332, Seay) | 1/2 | 1/2 | Damien Burger (2.0, , Oak Creek) | |||
119 | Maximus Aurora (2.5, , Morningside) | 1 | 0 | Angelina Gaddam (0.5, 185, Goodwin-Frazier) | |||
120 | Steven Hastings (2.0, , Hoffman Lane) | 1/2 | 1/2 | Isabella Alvarado (1.0, 173, Kinder Ranch) | |||
121 | Waylon Weil (2.0, 239, Rahe) | 1 | 0 | Grace Wilkinson (1.0, , Oak Creek) | |||
122 | Ryleigh Keith (1.5, 273, Rahe) | 1/2 | 1/2 | Eli Hjort (1.5, 265, Oak Creek) | |||
123 | Everett Hjort (1.5, 221, Oak Creek) | 1/2 | 1/2 | Catalina Paniagua (1.5, , Morningside) | |||
124 | Bella Smith (2.0, , Goodwin-Frazier) | 1 | 0 | Kelsey Wheeler (1.0, , Clear Spring) | |||
125 | Avery Maltsberger (1.5, 306, Oak Creek) | 1/2 | 1/2 | D. Thomas Trask (1.5, 222, Hoffman Lane) | |||
U | Killian Solberg Oak Creek |
0 | Withdrawn. | ||||
U | Aracelia Garcia Oak Creek |
0 | Withdrawn. | ||||
U | Andrew Castro Goodwin-Frazier |
0 | Withdrawn. | ||||
U | Danica Hrncirik Rebecca Creek |
0 | Withdrawn. | ||||
U | Kendra Levett Morningside |
0 | Withdrawn. | ||||
U | Justin Turner Rahe |
0 | Withdrawn. | ||||
U | Han Mariacher Rebecca Creek |
0 | Withdrawn. | ||||
U | Callen McElroy Bill Brown |
0 | Withdrawn. | ||||
U | Charles Zink Specht |
0 | Withdrawn. | ||||
U | Samantha Guzman Clear Spring |
0 | Withdrawn. | ||||
U | Brady Pease Bill Brown |
0 | Withdrawn. | ||||
U | Justin Delmas Rahe |
0 | Withdrawn. | ||||
U | Hudson Bray Oak Creek |
0 | Withdrawn. | ||||
Bye | Emma Morales Morningside |
1 | Forced bye, one point. | ||||
U | Scarlette McCleary Bill Brown |
0 | Withdrawn. | ||||
U | Ella Thiele Startzville |
0 | Withdrawn. |
Player | Table | Color | Opponent |
Isabella Alvarado | 120 | Black | Steven Hastings |
Eric Alvarado | 107 | Black | John Herrera |
Dominic Appleby | 111 | Black | Jackson Williams |
Shepherd Aten | 101 | White | Aarnav Penagaluru |
Maximus Aurora | 119 | White | Angelina Gaddam |
Luke Barber | 110 | Black | Blake Lindeman |
Joseph Bautizta | 105 | Black | Rory Shook |
Ryan Bendele | 113 | White | Elijah Hunter |
Hudson Bray | --Bye-- | ||
Damien Burger | 118 | Black | Reagan Duplissey |
Diego Cano | 112 | Black | Caleb Titus |
Andrew Castro | --Bye-- | ||
Richard Chick | 102 | White | Kasen Piel |
Cade Covington | 106 | Black | Kaine Trask |
Ginger Davis | 114 | White | Frederick Kelemen |
Justin Delmas | --Bye-- | ||
Reagan Duplissey | 118 | White | Damien Burger |
Stella Furrh | 117 | White | Koleson Warner |
Angelina Gaddam | 119 | Black | Maximus Aurora |
Aracelia Garcia | --Bye-- | ||
Mackenzie Gibbons | 116 | Black | Trinity Harris |
Samantha Guzman | --Bye-- | ||
Jonah Harrington | 115 | Black | Easton Mcginnis |
Trinity Harris | 116 | White | Mackenzie Gibbons |
Steven Hastings | 120 | White | Isabella Alvarado |
John Herrera | 107 | White | Eric Alvarado |
Eli Hjort | 122 | Black | Ryleigh Keith |
Everett Hjort | 123 | White | Catalina Paniagua |
Danica Hrncirik | --Bye-- | ||
Elijah Hunter | 113 | Black | Ryan Bendele |
Tegan Jacobson | 108 | Black | Mason Warner |
Ryleigh Keith | 122 | White | Eli Hjort |
Frederick Kelemen | 114 | Black | Ginger Davis |
Kendra Levett | --Bye-- | ||
Blake Lindeman | 110 | White | Luke Barber |
Asher Lippe | 103 | Black | Colton Mcginnis |
Avery Maltsberger | 125 | White | D. Thomas Trask |
Han Mariacher | --Bye-- | ||
Scarlette Mccleary | --Bye-- | ||
Callen Mcelroy | --Bye-- | ||
Colton Mcginnis | 103 | White | Asher Lippe |
Easton Mcginnis | 115 | White | Jonah Harrington |
Westin Moffatt | 109 | White | Jackson Niccum |
Emma Morales | --Bye-- | ||
Jackson Niccum | 109 | Black | Westin Moffatt |
Catalina Paniagua | 123 | Black | Everett Hjort |
Brady Pease | --Bye-- | ||
Aarnav Penagaluru | 101 | Black | Shepherd Aten |
Kasen Piel | 102 | Black | Richard Chick |
Jack Schroeder | 100 | Black | Jake Wadle |
Rory Shook | 105 | White | Joseph Bautizta |
Bella Smith | 124 | White | Kelsey Wheeler |
Killian Solberg | --Bye-- | ||
Jackson Storm | 104 | Black | Leland Ward |
Ella Thiele | --Bye-- | ||
Caleb Titus | 112 | White | Diego Cano |
Kaine Trask | 106 | White | Cade Covington |
D. Thomas Trask | 125 | Black | Avery Maltsberger |
Justin Turner | --Bye-- | ||
Jake Wadle | 100 | White | Jack Schroeder |
Leland Ward | 104 | White | Jackson Storm |
Mason Warner | 108 | White | Tegan Jacobson |
Koleson Warner | 117 | Black | Stella Furrh |
Waylon Weil | 121 | White | Grace Wilkinson |
Kelsey Wheeler | 124 | Black | Bella Smith |
Grace Wilkinson | 121 | Black | Waylon Weil |
Jackson Williams | 111 | White | Dominic Appleby |
Charles Zink | --Bye-- |