Standings can be found online at SAScholastic.com.
Board | White | Result | Black | ||||
400 | Dakota Fisher (5.0, 993, Memorial Early College HS) | 1 | 0 | John Shenouda (4.0, , Pieper High School) | |||
401 | Mason Bowlin (4.0, 752, Canyon Lake HS) | 1 | 0 | Ignacio Garcia (3.0, , Pieper High School) | |||
402 | Ian Morris (3.0, 600, Canyon Lake HS) | 0 | 1 | Andrew Craythorne (4.0, 722, Smithson Valley HS) | |||
403 | Michael Shenouda (3.5, , Pieper High School) | 1 | 0 | Triton Doane (3.0, 855, Canyon Lake HS) | |||
404 | William Torres (3.5, , Canyon HS) | 1/2 | 1/2 | Diego Fuentes (3.0, 837, Canyon Lake HS) | |||
405 | Erick Ortiz (2.0, 885, Canyon Lake HS) | 0 | 1 | Michael Mccarty (3.0, , Davenport High School) | |||
406 | Frasier Mcnew (3.0, , Canyon Lake HS) | 1 | 0 | Jacob Tuckness (2.0, 514, Canyon Lake HS) | |||
407 | Connor Gay (3.0, , Canyon Lake HS) | 1 | 0 | Rahul Sureshbabu (2.0, 718, Canyon HS) | |||
408 | Seth Wilmoth (3.0, , Canyon Lake HS) | 1 | 0 | Jay Mills (1.0, , Davenport High School) | |||
409 | Justin Knight (2.0, , Canyon Lake HS) | 1 | 0 | Ethan Dickerson (2.0, 697, Pieper High School) | |||
410 | Nolan Niemuth (0.5, 626, Canyon Lake HS) | 1/2 | 1/2 | Ethan Cobarrubias (1.5, , Pieper High School) | |||
411 | Susan Oranday (1.0, 564, Smithson Valley HS) | 0 | 1 | Thomas Stearns (1.0, 358, Canyon Lake HS) | |||
U | Austen Alvarez Canyon Lake HS |
0 | Withdrawn. | ||||
U | Cade Mellon Canyon Lake HS |
0 | Withdrawn. | ||||
Bye | Hunter Anderson Canyon Lake HS |
1 | Forced bye, one point. | ||||
U | Zach George Canyon Lake HS |
0 | Withdrawn. | ||||
U | Massimo Meneses Pieper High School |
0 | Withdrawn. | ||||
U | John Kelemen Canyon HS |
0 | Withdrawn. | ||||
U | Evan Gruhlkey Canyon HS |
0 | Withdrawn. | ||||
U | Michael Sangoy Canyon HS |
0 | Withdrawn. | ||||
U | Blake Hooper Canyon HS |
0 | Withdrawn. | ||||
U | Alex Hnatow Canyon HS |
0 | Withdrawn. | ||||
U | Sally Boatright Davenport High School |
0 | Withdrawn. |
Player | Table | Color | Opponent |
Austen Alvarez | --Bye-- | ||
Hunter Anderson | --Bye-- | ||
Sally Boatright | --Bye-- | ||
Mason Bowlin | 401 | White | Ignacio Garcia |
Ethan Cobarrubias | 410 | Black | Nolan Niemuth |
Andrew Craythorne | 402 | Black | Ian Morris |
Ethan Dickerson | 409 | Black | Justin Knight |
Triton Doane | 403 | Black | Michael Shenouda |
Dakota Fisher | 400 | White | John Shenouda |
Diego Fuentes | 404 | Black | William Torres |
Ignacio Garcia | 401 | Black | Mason Bowlin |
Connor Gay | 407 | White | Rahul Sureshbabu |
Zach George | --Bye-- | ||
Evan Gruhlkey | --Bye-- | ||
Alex Hnatow | --Bye-- | ||
Blake Hooper | --Bye-- | ||
John Kelemen | --Bye-- | ||
Justin Knight | 409 | White | Ethan Dickerson |
Michael Mccarty | 405 | Black | Erick Ortiz |
Frasier Mcnew | 406 | White | Jacob Tuckness |
Cade Mellon | --Bye-- | ||
Massimo Meneses | --Bye-- | ||
Jay Mills | 408 | Black | Seth Wilmoth |
Ian Morris | 402 | White | Andrew Craythorne |
Nolan Niemuth | 410 | White | Ethan Cobarrubias |
Susan Oranday | 411 | White | Thomas Stearns |
Erick Ortiz | 405 | White | Michael Mccarty |
Michael Sangoy | --Bye-- | ||
Michael Shenouda | 403 | White | Triton Doane |
John Shenouda | 400 | Black | Dakota Fisher |
Thomas Stearns | 411 | Black | Susan Oranday |
Rahul Sureshbabu | 407 | Black | Connor Gay |
William Torres | 404 | White | Diego Fuentes |
Jacob Tuckness | 406 | Black | Frasier Mcnew |
Seth Wilmoth | 408 | White | Jay Mills |